بخرید و 19,480 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

اشتراک در تلگرام اشتراک در تلگرام

کولر گازی 24000 اینورتر گری مدل GM24LO-V

( )

کولر گازی 24000 اینورتر گری مدل GM24LO-V

  • گاز مصرفی  R410
  • بي صدا و بسيار کم مصرف
  • قابليت حفظ دماي محيط در شرايط تنظيم شده
  • داراي اواپراتور ضد باکتري و ضد فرسايش
  • مجهز به پنل ABS قابل شستسو
  • مجهز به دکمه عملکرد بهينه هنگام خواب
  • مجهزبه تايمرروشن وخاموش براي تنظيم24 ساعت
  • کاهش مصرف انرژی تا 60 درصد
gree

4,750,000 تومان

 

افزودن به لیست دلخواه

12 قلم

مشخصات کلی

نوع گاز (مبرد) R410
اینورتر

مشخصات پنل داخلی

تعداد پنل یک پنل
وزن 17 کیلوگرم
میزان صدا 63 دسی بل
نشانگر روی پنل

مشخصات یونیت خارجی

وزن 53 کیلوگرم
جنس فلز با پوشش ضد زنگ
میزان صدا 68 دسی بل

مشخصات فنی

تعداد کمپرسور یک عدد
عملکرد سرد و گرم
ظرفیت سرمایش 22860BTU
ظرفیت گرمایش 24737BTU
نوع برق مصرفی تک فاز خانگی
فیلتر
ریموت کنترل
مدل چرخش و نوسان هوا چهار جهت
اقلام همراه -کابل برق - لوله مسی

R410
یک پنل
17 کیلوگرم
63 دسی بل
53 کیلوگرم
فلز با پوشش ضد زنگ
68 دسی بل
یک عدد
سرد و گرم
22860BTU
24737BTU
تک فاز خانگی
چهار جهت
-کابل برق - لوله مسی

معرفی کولر گازی 24000 اینورتر گری مدل GM24LO-V

کولر گازی GM24LO-V گری از نوع کولرهای گازی اینورتر با نوع گاز R410A شرکت گری می باشد که دارای عملکرد سرمایشی و گرمایشی با قدرت 24000 بی تی یو و مناسب برای 4 فصل سال می باشد.


کولرگازی 12000 اینورتر گری

این کولر دیواری تک پنل همراه با یک موتور می باشد. طراحی پنل داخلی این کولر گازی زیبا و بادوام است. این کولر گازی دارای امکانات و ویژگی های فراوانی است که راحتی را برای شما به ارمغان می آورد . کولر گازی GM24LO-V گری دارای فیلترهای سلامتی می باشد که این فیلترهای باعث از بین رفتن باکتری ها و بوها می شوند و همواره هوای سالم و تمیز را برای شما ارائه می دهند. این مدل گری دارای صدای کمی بوده درنتیجه فضایی با دمای مناسب و دلنشین را برای شما به ارمغان می آورد.


فناوری اینورتر کولرگازی اینورترGM24LO-V :

تکنولوژی اینورتر به کار رفته در کولرها با رسیدن دما به حد تنظیم شده مانع از خاموشی کولر میشود و تنها با کاهش دور موتور ان را روی حالت ذخیره ی انرژی قرار داده و علاوه بر جلوگیری از خاموشی، دما را نیز روی همان مقدار نگه میدارد.


استفاده از گاز R410 به جای R22:

یکی از تفاوت های دیگر این کولر ها استفاده از گاز R410 به جای R22  میباشد.این گاز در مقایسه با R22 هم برای محیط زیست ضرر کمتری دارد و هم دمای این گاز در مقایسه با گاز R22 پایین تر است که همین امر قدرت خنک کنندگی ان را افزایش داده و در زمان کوتاهتری دما را برای شما کاهش میدهد و با افزایش بازده باعث صرفه جویی در انرژی میشود.

دریچه های پخش هوا در کولر گری مدل AIR DISTRIBUTION VALVES GM24LO-V

کولرهای گازی GM24LO-V گری دارای قابلیت استفاده گرم و سرد با ظرفیت کلی 24000 بی تی یو می باشد. این کولر نیز مانند سایر کولرهای دیگر دارای دریچه پخش هوای می باشد که در چهار جهت قرار دارد و شما می توانید با تنظیم آن هوا را به هر طرفی که بخواهید هدایت کنید و یا می توانید با تنظیم آن ها هوا را به طور یکنواخت در کل اتاق پخش کنید و در هر نقطه از اتاق از یک هوای عالی لذت ببرید. این دریچه ها به صورت عمودی و افقی تنظیم می شوند . حالت تنظیم عمودی آن به طرف بالا و پایین اتوماتیک می باشد و با استفاده از دکمه ای بر روی ریموت کنترل تنظیم می شود.  که باعث می شود هوا به طور کامل و یکنواخت در کل اتاق پخش شود.


تهویه هوا در کولر گازی گری مدل GM24LO-V FILTERS


از دیگر ویژگی ها و امکانات کولر GM24LO-V می توانی به وجود فیلترهای سلامتی برای ارائه یک هوای تمیز و سالم نام برد. به کمک فیلتر های به کار رفته و فیلتر تهویه هوا شما می توانید از یک هوای تمیز و سالم بهره مند شوید. این فیلترها سلامتی شما را تضمین می نماید. این کولر گازی همچنین دارای یک حالت تمیز کننده خودکار می باشد که این حالت برای جلوگیری از تولید هوای بد بو و کارایی بالا در این دستگاه قرار داده شده است. این تمیز کننده خودکار به وسیله فن داخلی رطوبت هوا را خشک می کند .

هزینه ارسال تا رشت چقدر است