این محصول هیچ هدیه و امتیازی ندارد، زیرا شامل یک تخفیف است.

اشتراک در تلگرام اشتراک در تلگرام

ماشین لباسشویی و خشک کن ال جی WDU1H426JCH

( LG WDU1H426JCH WASHING MACHINE )
  •     نوع: ماشین لباس شویی و خشک کن
  •     ظرفیت لباس شویی 10.5 کیلوگرم و ظرفیت خشک کن 7 کیلوگرم
  •     مصرف انرژی +++A
  •     15 برنامه ی شستوشو وخشکن مختلف
  •     موتور بدونه صدا
  •     حداکثر سرعت چرخش (دور در دقیقه) ۱۴۰۰

ال جی

2,990,000 تومان

2,799,000 تومان

 

افزودن به لیست دلخواه

3 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

مشخصات کلی

نوع مخزن درب از جلو
سرعت چرخش موتور 1400 دور در دقیقه
صفحه نمایش

گنجایش و ابعاد

ظرفیت دیگ 10.5 کیلو گرم
پهنا 600 میلی متر
عمق 600 میلی متر
ارتفاع 850 میلی متر
اندازه دهانه درب 510 میلیمتر

مصرف انرژی

رتبه انرژی مصرف انرژی A+++ - 40% (بر مبنای استاندارد اروپا)

سایر مشخصات

بخارشو
تعداد برنامه های شست و شو 14+18 عدد
جهت بازشدن در به سمت چپ
قفل کودک
میزان صدا 50 دسی بل
سایر ویژگی‌ها شستشوی هوشمند

سایر مشخصات محصول

اینورتر

درب از جلو
1400 دور در دقیقه
10.5 کیلو گرم
600 میلی متر
600 میلی متر
850 میلی متر
510 میلیمتر
مصرف انرژی A+++ - 40% (بر مبنای استاندارد اروپا)
14+18 عدد
به سمت چپ
50 دسی بل
شستشوی هوشمند

هوشمندی در کنار راحتی با NFC

برنامه‌های شست‌وشوی جدید را که ال جی روی دستگاه‌های دیگر می‌گذارد و شما ندارید، با گوشی خود دانلود کنید. گوشی خود را به‌سادگی روی علامت NFC Tag On قرار دهید تا برنامه جدید اضافه شود.

فناوری NFC یا ارتباط از راه نزدیک مجموعه‌ای از استانداردها است که ارتباط رادیویی میان گوشی و دستگاه‌های دیگر را راحت می‌کند. کافی است گوشی (یا دستگاه‌های مشابه) را به دستگاه مورد نظر نزدیک کنید تا این ارتباط به سادگی برقرار شود.

سلامت بیشتر با دوری از مواد حساسیت‌زا

™ TrueSteam در مجموع سه ویژگی مهم را برای دستگاه به ارمغان می‌آورد: حذف مواد حساسیت‌زا (Allergy Care)، چروک‌زدایی و بوزدایی با بخار (Steam Refresh) و نرم‌کننده با بخار (Steam Softener). این فناوری انحصاری ال‌جی باعث از بین رفتن مواد حساسیت‌زا تا 99.9% و حذف باکتری‌ها می‌شود.

موتور بدون تسمه دایرکت درایو ™Inverter Direct Drive

پیشگام در شست‌وشوی تمیزتر و کم‌صداتر

بدون تسمه و پولی:

- صدای کمتر

- صرفه‌جویی در انرژی

- ظرفیت بیشتر

- طول عمر بیشتر

ال جی با حذف تسمه و پولی، توانسته است با استفاده از سیستم  ™Inverter Direct Drive بهره‌وری موتور را افزایش دهد و در عین حال، مصرف انرژی را کم کند و دستگاه را در مقابل خرابی مقاوم سازد. این سیستم ساده‌شده باعث کاهش بیشتر صدا نیز می‌شود.

موتور بدون تسمه Direct Drive که در قلب ماشین لباس‌شویی‌های ال‌جی می‌تپد، هم قابل اطمینان و هم ساکت است. ما تضمین می‌کنیم که این موتور شما را ناامید نخواهد کرد. در حقیقت، ما تا این حد به این دستگاه اطمینان داریم که موتور و همه متعلقات آن در همه مدل‌ها، شامل 10 سال ضمانت می‌شود.

6Motion

در این ماشین لباسشویی نیز، ال جی فناوری منحصر به فرد 6Motion Direct Drive را به کار گرفته ا به حرکات دیگ دستگاه تنوع ببخشد. بدین ترتیب دستگاه بر اساس برنامه شستشو، از یک یا چند حرکت مناسب در دیگ استفاده می کند.

در نتیجه، با وجود دور چرخش کنترل‌شده و امکان چرخش دیگ در هر دو جهت راست و چپ، کارایی دستگاه به شکل قابل توجهی افزایش یافته تا در هر بار شست‌وشو، نتیجه‌ای بی‌نقص بگیرید.

TurboWash

TurboWash علاوه بر کاهش زمان شست‌وشو تا 59 دقیقه، باعث صرفه‌جویی قابل توجه در انرژی و افزایش کارایی نیز می‌شود. LG TurboWash مصرف انرژی را تا 15 درصد و مصرف آب را تا 40 درصد کاهش می‌دهد. سریع‌تر؛ تمیزتر و هزینه کمتر.

سریع و تمیز با  ™ TurboWash

در تکنولوژی TurboWash آب با تکنیک خاصی (Jet Spray) با فشار قوی اسپری می‌شود تا زمان شست‌وشو کاهش یابد و به این وسیله علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه، لباس‌های تمیزتری را تحویل دهد. در مرحله Jet Spray آب در بازه های 120 ثانیه ای به طور مستقیم روی بافت پارچه اسپری می‌شود تا کارایی فناوری    Motion Direct Drive 6   در شست‌وشو و آب‌کشی افزایش یابد و به توان به کمک تکنولوژی      ™ TurboWash به فرآیند شستشو سرعت بیشتری بخشید.