بخرید و 7,200 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

اشتراک در تلگرام اشتراک در تلگرام

لباسشویی سامسونگ مدل WW80J5260GS/FH

( )

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل WW80J5260GS/FH با ظرفیت 8 کیلوگرم

ظرفیت شستشو: 8 (کیلوگرم)
رنگ بدن : نقره
درب : کریستال براق
پنل ها :ال ای دی

سامسونگ

1,800,000 تومان

 

افزودن به لیست دلخواه

9 قلم

معرفی اجمالی محصول

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل WW80J5260GS/FH با ظرفیت 8 کیلوگرم

شستن داغ، صرفه جویی در انرژی
صرفه جویی در مقدار زیادی از انرژی با شستن بارهای بزرگ در دماهای پایین با استفاده از فن آوری سازگار با محیط زیست حباب ™. حباب فعال شدن مواد شوینده، پس از آن به سرعت نفوذ پارچه و حذف خاک به آسانی - حتی در آب سرد (15 درجه سانتیگراد).مطابق با استاندارد IEC تست شده 60456-2010 / 4Kg شستشو بارگذاری / سوپر اکو سرد بشویید (WF80F5E5U4W) در مقابل پنبه 40 درجه بدون سازگار با محیط زیست حباب (WF0702WKU). نتایج فردی ممکن است متفاوت باشد.

صرفه جویی در وقت در بارهای کوچکتر
برنامه شستشوی سریع است راه حل مناسبی برای زندگی پر مشغله خود - تمیز کردن لباس به آرامی خاکی به سرعت و کارآمد، به طوری که شما می توانید زمان بیشتری را برای خودتان لذت ببرید.

مراقبت پارچه
الماس طبل منحصر به فرد "حلقه نرم" طراحی با صاف، پشته الماس به شکل عالی ملایم بر روی لباس های خود را است. سوراخ خروج آب کوچک آن نیز کمک به محافظت از پارچه با جلوگیری از تبدیل شدن به لباس دام افتاده است.

طبل مایع شیمیایی رایگان
این تکنولوژی برای نهایت راحتی، و حفاظت از محیط زیست که به پاکی نگه دارد وچود این طبل بار مقابل خود را تازه و بدون استفاده از مواد شیمیایی که باعت خراش شود را حفظ میکند.و حتی می تواند به
 طور خودکار در زمانی به شما اطلاع دهد که به  تمیز کردن بیشتری آن نیاز دارد.

قابلیت هوشمند
سیستم هوشمند به صورت خودکار خطا را تشخیص داده و با نظارت بر تشخیص مشکلات و ارائه راه حل های آسان برای عیب یابی را با استفاده ازنرم افزار نصب شده روی گوشی های هوشمند ارایه داده است .


حذف لکه به صورت فشرده
برنامه شستشوی سریع یک راه حل مناسب برای زندگی پر مشغله شما است که برای تمیز کردن لباس به آرامی و کارآمد، به طوری که شما می توانید زمان بیشتری را برای خودتان لذت ببرید.با لمس یک دکمه حباب خیس تکنولوژی کمک می کند حذف انواع لکه های سمج. لباس کاملا در حباب خیس، به طوری که لکه ها سست و حذف موثر است. مطابق با استاندارد IEC 60456 تست شده نسخه 5th / 8KG شستشو بارگذاری / حباب خیس شستشو (WF80F5E5U4) در مقابل پنبه 40/60 درجه، 60 درجه مصنوعی، و جین 40 ° بدون حباب خیس